Od tej decyzji zależy Twój sukces

Jako przyszły programista już na starcie musisz podjąć piekielnie ważną decyzję. To decyzja o tym, czy chcesz wejść w świat, w którym każdego dnia musisz się rozwijać…

Zarówno w umiejętnościach technicznych jak i miękkich.

Które z tych umiejętności są ważniejsze? W gruncie rzeczy wiele zależy od tego, na jakim aktualnie jesteś poziomie w kontaktach międzyludzkich, w pracy zespołowej oraz od tego, w jakim stopniu władasz językiem angielskim. Oraz na jakim jesteś poziomie jeśli chodzi o samo programowanie.

Wielu kandydatów na JJD nie zdaje sobie sprawy, jakie te dwa typy umiejętności mają przełożenie na to, czy pracodawca będzie chciał Cię zatrudnić.

Dzisiaj opowiem Ci o dwóch strategicznych krokach. Jeśli będziesz mieć świadomość, jak umiejętności miękkie oraz umiejętności komercyjne, mają wielki wpływ na Twoje procesy rekrutacyjne, to nie będziesz mieć kłopotów ze zdobyciem pracy jako Junior Java Developer.

Jeśli olejesz te kroki, to drogę do pierwszej pracy będziesz pokonywać w tempie żółwia, który próbuje przepłynąć basen wypełniony miodem. Czyli wolno.
To nie jest łatwy temat, ale wierzę, że jest potrzebny i dlatego nagrałem o tym video.

Wszystko znajdziesz w video zamieszczonym poniżej. 

Czego jeszcze się dowiesz z tego video:

  • Jak bardzo musisz znać język angielski, żeby zostać Junior Java Developerem?
  • Jaki jeden prosty trik sprawi, że pracodawcy będą pragnęli Cię zatrudnić?
  • Co jest najważniejsze w Twoim CV? Robi to BARDZO mało osób…

Już tradycyjnie proszę Cię o podanie tego nagrania dalej. Może to video powinien zobaczyć Twój kolega lub koleżanka? Takich rzeczy niestety nie uczą w szkole. Nikt nam o tym nie mówi, kiedy startujemy z drogą do naszej pierwszej pracy w IT. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno 😉 

Dlatego mam ogromną prośbę – udostępnij to nagranie na Facebooku lub LinkedInie (gdzie Ci wygodniej). Wyślij komuś mailem, albo messengerem.

Budujmy wspólnie silny, programistyczny kraj :D! 

Możesz ustawić sobie różne prędkości odtwarzania i włączyć polskie napisy 🙂

Szybki spis odcinków:

Video nr 1 – przejdź

Video nr 2 – przejdź

Video nr 3 – przejdź

Video nr 4 – przejdź


Odbierz plik, o którym mówię w video!

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wujo
wujo
2 lat temu

Hello!
Bardzo wartościowy materiał ! Jest poruszona marka osobista, oraz Angielski. Świetna apka Duolingo do nauki Angielskiego, którą podałeś 🙂 Od siebie mogę polecić dodatkowo ,,Busuu”. Przedstawiasz jak czysto i profesjonalnie napisać CV, która pomoże nam w dostaniu się do pierwszej pracy . Mega materiał, pozdrawiam 🙂

© 2024 JavaReady.pl Bartek Kalka | Opinie | Oferta Szkoleń | Kontakt